Beauty face-lifting artifact led selfie light

20,00 

SKU: CJJZLELE00128 Kategori: Etiketë:

Karakteristikat:

100% Krejt e re dhe me cilësi të lartë!

Mirë për ju që të bëni një foto të bukur.

Bëni selfie kudo, klube nate të errëta, festa, kampe etj.

Një dritë makro blici e tipit unazë e krijuar veçanërisht për fotografi nga afër, mjekësore, shkencore, mjeko-ligjore, etj.

Ky blic makro unazor ndriçon subjektin, pavarësisht sa të ulëta janë kushtet e ndriçimit.

Specifikimet:

Materialet: PC+ ABS

Fuqia: nga bateria AAA (nuk përfshihet)

Temperatura e dritës: 3000-5000K

Madhësia: 8.3*2.5cm

Madhësia e paketimit: 13*9.5*3cm

Ngjyra: e bardhë, e zezë, rozë, jeshile

 

Paketa e përfshirë:

1 x Drita e telefonit

   
ZA308901-CF-33-1
ZA308901-CF-35-1
ZA308901-CF-35-1
ZA308901-D-36-1
ZA308901-D-37-1
ZA308901-D-38-1
ZA308901-D-38-1
ZA308901-D-39-1
ZA308901-D-40-1
ZA308901-D-41-1
ZA308901-D-43-1
ZA308901-D-44-1

ZA308901-D-45-1
ZA308901-D-46-1
ZA308901-D-47-1
ZA308901-S-32-1

Shikime: 3
Peshë 0,07 g/kg
Përmasa 83 × 83 × 25 cm
Color

Black, Blue, Pink, White

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Beauty face-lifting artifact led selfie light”
Enable Notifications OK No thanks