Car Phone Holder Windshield Holder For Phone

20,00 

SKU: CJSJ1084539 Kategori: Etiketë:

Informacioni i produktit:

Përshkrimi i produktit

· 100% krejt e re dhe e garantuar me cilësi të lartë.

· Rrotullim i plotë 360 gradë, rrotullim me kënd të shumëfishtë për përvojë të ndryshme shikimi.

· Është dizajn për kapëse unike dhe kompakte, me krahë të gjatë dhe të dyfishtë. Produkt i fiksuar në dritare dhe konzollë qendrore.

· Dizajni i filxhanit të thithjes për të mbështetur mbajtësin në çdo sipërfaqe të lëmuar, kundër rrëshqitjes dhe rezistent ndaj goditjeve. Kupa thithëse super e fortë, ngjitet fort në xhamin e përparmë.

· Nuk nevojitet mjet shtesë, i lehtë për t’u instaluar.

· Vetëm mbajtësja e makinës, telefoni nuk përfshihet.

Specifikim

· Materiali: ABS silic natyral pro mjedisit + +PVC

· Modelet e përshtatshme: Të gjithë telefonat / GPS / PDA / MP4 / PSP

· Kupa thithëse Diametri: 6.4cm

· Gjerësia: Përshtatet në gjerësi më pak se 9,5 cm

· Ngjyra: E zezë


Shikime: 2
Peshë 0,10 g/kg
Përmasa 200 × 100 × 50 cm
Color

Black

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Car Phone Holder Windshield Holder For Phone”
Enable Notifications OK No thanks