Eagle Shape Projector Atmosphere Sconce Light 3D

40,00 

SKU: CJYD1983026 Kategori: Etiketa: ,

Përmbledhje:

Magjepsni hapësirën tuaj me dritën magjepsëse të murit të kafshëve që prodhon një ndërveprim mahnitës të dritës dhe hijes. Ky dizajn unik i ndriçimit krijon një kombinim artistik të siluetave të kafshëve.

Shtoni një prekje magjepse në dekorin tuaj me këto shakulla për muret e kafshëve. Të bëra nga materiali rrëshirë me cilësi të lartë, ato krijojnë art mahnitës të dritës. E përkryer si një dekorim unik i murit ose dekorimi i desktopit në dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit ose dhomën e punës. Një dhuratë e mrekullueshme për ditëlindje, Halloween, Krishtlindje dhe Vitin e Ri!

Informacioni i produktit:

Madhësia: 22.5*9 * 12cm

Lloji: Artizanatit

Specifikimi: Shqiponja

Materiali: Plastike

Lista e paketimit:

Llamba muri X1

Imazhi i produktit:

Shikime: 2
Peshë 0,29 g/kg
Përmasa 240 × 140 × 110 cm
Style

Eagle

1 shqyrtim për Eagle Shape Projector Atmosphere Sconce Light 3D

  1. F***p

    buen producto

Shtoni një shqyrtim
Enable Notifications OK No thanks