Hapëse elektrike e kanaçeve automatike

(33 shqyrtime nga klientë)

22,00 

SKU: CJJT1768341 Kategori: Etiketa: ,

Përmbledhje:

I përshtatshëm për t’u përdorur: Hapësi elektrik i kanaçeve është shumë më i lehtë për t’u përdorur në krahasim me hapësit tradicionalë të kanaçeve manuale.

Efikas dhe i shpejtë: Krahasuar me hapësit manualë të kanaçeve, hapësi elektrik i kanaçeve mund ta kryejë më shpejt detyrën e hapjes së kanaçeve, duke përmirësuar efikasitetin dhe pothuajse nuk nevojitet punë manuale.

Siguria: Hapësi elektrik i kanaçes është i dizajnuar mirë dhe mund të hapë pa probleme kapakun e kutisë, duke shmangur skajet e mprehta dhe duke përmirësuar shumë sigurinë gjatë përdorimit.

Kursues energjie dhe miqësor ndaj mjedisit: Hapësi elektrik i kanaçeve mundësohet nga dy bateri AA, konsumon pak energji, nuk prodhon shumë zhurmë dhe ka ndikim minimal mjedisor. Ju lutemi vini re se bateritë nuk janë të përfshira në paketimin e produktit.

Dizajni i avancuar: Dizajni i hapësit elektrik të kanaçeve është modern dhe kompakt, duke zënë pak hapësirë, duke e bërë atë shumë të përshtatshëm për kuzhina moderne. Megjithëse nuk ka veçori të ndalimit automatik, është i lehtë për t’u përdorur.

Informacioni i produktit:

Materiali: Plastike

Stili: Moda e thjeshtë

Karakteristikat: Elektrike

Ngjyra: E zezë

Lista e paketimit:

Hapës*1


Shikime: 2
Peshë 0,25 g/kg
Përmasa 200 × 180 × 50 cm
Color

Black

33 shqyrtim për Hapëse elektrike e kanaçeve automatike

 1. T***w

  No lo he utilizado aun

 2. D***a

  Спробував на декількох моделях банок, чомусь не дорізає у 2 місцях, майже протилежних. Але все одно дуже цікава помічниця для кухні

 3. V***k

  It works perfectly! Easy to operate. Just is need alkaline batteries (regular batteries will not work properly).

 4. E***h

  Très contente et très utile. Reçu dans les temps.

 5. U***t

  produits de bonne facture, a voir à l’utilisation, très facile à prendre en main
  no remark

 6. L***q

  godd product, a bit noisy

 7. P***z

  Llego en perfectas condiciones, todo excelente, muy satisfecho con la tienda y el producto, recomendado al 100%!! Muchisimas gracias!!
  no remarkno remark

 8. V***l

  Fonctionne mais combien de temps ?

 9. F***s

  ik

 10. S***h

  great
  no remark

 11. P***v

  ótimo produto

 12. D***a

  good seller

 13. D***d

  producto genial!!!!

 14. G***m

  Works good, could have little more power, you can hear the motor stressing,but was a good buy and hasn’t failed.

 15. D***j

  May not be very essential, but it works. It’s quite fun watching it spin around the can 🙂

 16. T***i

  excelente!!@

 17. G***p

  Very nice. Works well.

 18. U***r

  excellent

 19. L***i

  Funciona bien pero, yo pensaba que los botes los abría por dentro y lo que hace es cortar la parte de fuera

 20. C***h

  Быстрая доставка, хорошо упакован, соответствует описанию.
  Годный нож, открывает хорошо.

 21. C***h

  It’s awesome, it really works!

 22. D***o

  Соответствует описанию.
  Быстрая доставка.

 23. Y***h

  funktioniert einwandfrei. super Preis 👍. vielen Dank 🙏

 24. C***k

  surprising but working very fast

 25. N***t

  good seller

 26. C***r

  Lo probé pero no me funciona tendré que seguir probando a ver.

 27. G***s

  Saw this can opener in a commercial video and I wanted to try one. It works great, with just one press of a button. It even opened a can of tuna with a pull lid, though it took a lot of force, but it just managed.

 28. I***x

  Great Automatic can opener.!
  no remarkno remark

 29. V***r

  Arriuved very quickly (only 8 days to Portugal). For the first impressions, it works fine – even on easy-open cans. I hope it lasts long!

 30. V***r

  Sehr schnelle Lieferung. Super Haushaltshilfe.

 31. X***w

  Good product

 32. Z***b

  Top Preis/Leistung.Schnelle Lieferung

 33. S***t

  Love the can opener so convenient. Had to buy two. It’s great.

Shtoni një shqyrtim
Enable Notifications OK No thanks