Kutia ngjitëse e telefonit celular

13,00 

SKU: CJSJ1087529 Kategori:

Përmbledhje:

Telekomanda celulare universale

Instalim i përshtatshëm i llojit të ngjitjes

Pa goditje, ngjitje dhe përdorim, thuaj lamtumirë të çrregullt

Shënim:

Hapësira e brendshme është 20*95mm

Telekomanda e trashur nuk mund të vendoset

Informacioni i produktit:

Marka: Ouluojue

Materiali: Plastike

Stili: Modern dhe i thjeshtë

Mënyra e instalimit: Lloji i ngjitjes

Skena e ruajtjes: depo e kuzhinës, ruajtje e dhomës së gjumit, ruajtje e banjës, depo e dhomës së ndenjes

Përqindja e materialeve të reja plastike: 100% materiale të reja

Nr artikulli: AL-632946748018

Patenta: Jo

Specifikimet: E bardhë fildishi, ar shampanjë, gri hapësirë

Përmbajtja e paketës:

1*Stend karikimi i celularit

Shikime: 12
Peshë 0,02 g/kg
Përmasa 100 × 100 × 40 cm
Color

Black, Gold, Grey, White

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kutia ngjitëse e telefonit celular”
Enable Notifications OK No thanks