Magnetic Phone Case With Holder

(36 shqyrtime nga klientë)

25,00 

SKU: CJJT1996594 Kategori: Etiketë:

Përmbledhje:

【Funksional dhe fleksibël】 Projektuar me një vrimë rripi, mbulesë inoks rezistente ndaj pluhurit të altoparlantit dhe vrimë miqësore për karikuesin.

【Mbrojtje perfekte e kamerës】 Me mbrojtje: Unaza metalike e logos, unaza kundër rrjedhjes së dritës dhe xhami i kalitur i lenteve ofrojnë mbrojtje të plotë të lenteve të kamerës së iPhone.

【Magnet i fortë – Karikim i përshtatshëm me valë】 Karikim i përshtatshëm, i qëndrueshëm dhe i shpejtë me valë me një magnet të brendshëm të fortë, i pajtueshëm me MagSafe.

【Ngjitëse kundër gërvishtjeve】 Ju lutemi hiqni këtë ngjitëse përpara përdorimit.

Informacioni i produktit:

Ngjyra: transparente, e zezë, pluhur lulesh qershie, jeshile mente, blu safir

Funksionet: rezistente ndaj goditjeve, kllapa, shpërndarje e nxehtësisë, thithje magnetike, kundër konsumit, kundër rënies, kundër gjurmëve të gishtave

Materiali: pc tpu

Elementet popullore: Kllapa, kllapa e padukshme

Modelet e aplikueshme: iPhone14,iPhone13,iPhone13 Pro Max,iPhone13 Pro,iPhone14 Pro,iPhone14 Pro Max,iPhone14 Max

Shënim: Produkte që nuk janë të markës Apple, të përputhshme me modelet e iPhone

Lista e paketimit:

Kutia e telefonit *1


Shikime: 0
Peshë 0,06 g/kg
Përmasa 150 × 80 × 40 cm
Applicable Model

IP 13 Pro Max Or 12 Pro Max, IP 14 Or 13, IP 15 Plus Or 14 Plus, IP11, IP13Pro, IP14Pro, IP14ProMax, IP15, IP15Pro, IP15ProMax

Color

Cherry Blossom Pink, Mint Green, Sapphire Blue, Transparent Black, Transparent

36 shqyrtim për Magnetic Phone Case With Holder

 1. G***b

  Швидко прийшов, гарні борти, щільно сів. Але є подряпини які гарно видно на фото

 2. Q***t

  Oke

 3. F***g

  L’article et conforme à l’image

 4. D***j

  Tal cual la foto, llego en su día marcado

 5. J***v

  OK

 6. R***u

  queda a la perfección en mi iPhone SE ve de buena calidad esperamos que sea duradero

 7. C***k

  This is by far a great phone case but lacks camera coverage that’s all

 8. Z***p

  Buena calidad tal como la imagen

 9. V***s

  Très bonne coque je recommande mais se salit trop facilement

 10. Q***b

  Muy buena funda ojalá nunca se pusieran amarillas …

 11. X***w

  Non reçu – remboursement

 12. U***k

  чехол пришол во время, мне очень нравится!

 13. H***n

  Good.

 14. Z***i

  I did not receive my order, I waited 20 days. ordered again, discount for waiting was not given. damage

 15. W***k

  Está padre solo que llegó un poco doblada de arriba pero buena calidad

 16. R***u

  ciężko zdjąć folię ochronną i ma trochę ostre krawędzie

 17. U***o

  Плівку було складно зняти, через що я поцарапала сам чохол. Звичайний чохол. Я за таку ж ціну купила інший більш якісний з захисними бортиками і малюнком. Але нормально

 18. P***t

  Hi

 19. S***k

  Bona funda a un preu inmillorable

 20. N***g

  Muy buen producto

 21. B***u

  Genial

 22. Y***t

  Якісне пакування, з обох сторін є захисна плівка від пошкоджень, є трохи специфічний запах, в Чехію доставили за 12 днів

 23. H***e

  Bien

 24. F***q

  Hoesje past

 25. O***j

  Se siente resistente, buena compra

 26. R***d

  La ventana de las cámaras no encaja muy bien, carga bien pero un poco despacio con iPhone 11s

 27. O***k

  Good

 28. Q***c

  merci je recommande ils sont solide en bonne qualité

 29. Q***a

  Muy buen producto, funciona perfecto con MagSafe

 30. B***n

  Everything okay

 31. C***h

  Czas dostawy bardzo krótki. Etui takie jak na zdjęciach.

 32. V***z

  Ajusta muy bien es de plástico y lo protege bien.

 33. V***o

  Buena calidad

 34. B***k

  Todo bien en general

 35. X***f

  È arrivata prima del previsto ed è ben fatta per il mio iPhone X

 36. E***p

  Bardzo dobry produkt

Shtoni një shqyrtim
Enable Notifications OK No thanks