Mobile/Tablet phone holder

20,00 30,00 

SKU: CJSJSJSJ00763 Kategori: Etiketa: , ,

Lironi duart dhe shijoni jetën

Kllapa universale për ngritjen e desktopit për tabletin e telefonit celular

Rregullim i lirë i gjatësisë së këndit

Tableti i aplikueshëm i telefonit celular

Madhësia e vogël nuk zë hapësirë

E qëndrueshme kundër rrëshqitjes

Këndi 0~45° i rregullueshëm

I përshtatshëm për të gjitha llojet e qëndrimeveShikime: 1
Peshë 0,26 g/kg
Përmasa 210 × 110 × 50 cm
Color

Black, Black wireless, Pink, White

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mobile/Tablet phone holder”
Enable Notifications OK No thanks